Teatrzyk pt.: Pierwsza zima bałwanka Stefanka.

3 miesiące temu

Dnia 17.01.2024r w żłobku gościliśmy aktorów Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „MAGIK” z Białegostoku. Tym razem aktorzy odwiedzili nas ze spektaklem pt. ,,Pierwsza zima bałwanka Stefanka". Głównym celem spektaklu było wprowadzenie dzieci w świat wartości tj. przyjaźń, dobro, życzliwość, bezinteresowna pomoc słabszym.
Bohaterowie przedstawienia przypomnieli również dzieciom jak ważne jest dokarmianie zwierząt w czasie zimy.
Śledząc losy bałwanka dzieci dowiedziały się także jak można ciekawie bawić się w czasie zimy, uświadamiając sobie jednocześnie jakie zagrożenia dla zdrowia niosą za sobą niewłaściwe zachowania czy też nieodpowiednio dobrany strój.
Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom. Wierzymy, że dzieci dzięki dobrym radom bałwanka Stefanka bezpiecznie spędzą zbliżające się ferie zimowe.