Funkcjonowanie żłobka

O NAS

Żłobek Miejski w Zambrowie rozpoczął swoją działalność w 2017 roku i oferuje dzienną opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3. Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-16.30

W naszej instytucji stawiamy na domową atmosferę, gdzie każde dziecko zna się wzajemnie z resztą podopiecznych, zna każdą Ciocię, a każda Ciocia zna wszystkie dzieci oraz ich Rodziców.

Małymi kroczkami przechodzimy poszczególne etapy rozwoju naszych dzieci. Razem uczymy się siadać, raczkować, stawiać pierwsze kroczki, powtarzać pierwsze słowa. Uczymy się zawsze przez zabawę, aby nauka sprawiała wiele radości jednocześnie przynosząc fantastyczne efekty.

Dzieciaczki przebywają w bezpiecznych, przestronnych i słonecznych salach z właściwie dobranymi zabawkami i pomocami dydaktycznymi.

Najważniejsze jest dla nas dobro i rozwój naszych podopiecznych. Jesteśmy zatem po to, aby sprostać wymaganiom naszych Milusińskich.

RAMOWY ROZKŁAD DNIA
 POBYTU DZIECKA W ŻŁOBKU MIEJSKIM W ZAMBROWIE

6:30 - Przyjmowanie dzieci do żłobka, indywidualny kontakt z rodzicami, zabawy ruchowe z dziećmi

8:00 - Przygotowanie do śniadania