Kontynuacja korzystania z usług żłobka

INFORMACJA

Rodzice dzieci uczęszczających do Żłobka Miejskiego w Zambrowie w roku szkolnym 2023/2024 zobowiązani są do złożenia deklaracji  kontynuacji korzystania z usług żłobka, aby ich dzieci mogły zostać objęte opieką w roku szkolnym 2024/2025.

Deklarację należy wypełnić i złożyć w sekretariacie żłobka w terminie od 12 do 23 lutego 2024 roku.

Niezłożenie deklaracji we wskazanym terminie, oznacza konieczność ponownego przystąpienia do procesu rekrutacji.

Prosimy o okazanie książeczki zdrowia dziecka z wpisem dokonanych szczepień lub zaświadczenia od lekarza rodzinnego lub lekarza pediatry potwierdzającego przeciwwskazania do szczepień.

Informacja dotycząca zgłaszania nieobecności dziecka

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że od 1 marca 2023 roku zmieni się termin zgłaszania nieobecności dziecka w celu dokonania odpisu za wyżywienie.

Zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Zambrów Nr 259/XLII/2023 z dn. 24.01.2023 opłata za wyżywienie podlega zmniejszeniu w wysokości 100% stawki dziennej za wyżywienie w przypadku nieobecności dziecka w żłobku, jeżeli nieobecność dziecka została zgłoszona przez rodzica/opiekuna prawnego do godziny 8:00 w dniu nieobecności.